Tootekood: VLS6045EX-681M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-681M
  • Operating current
  • Body dimensions
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 680 µH, 320 mA, Semishielded, 300 mA, VLS-EX Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 300mA
Body dimensions 6x6x4.5mm
Inductance 680µH