Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 3.6 A, Wirewound, 4.7 A, VLS-EX Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VLS6045EX-6R8M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: VLS6045EX-6R8M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 3.6 A, Wirewound, 4.7 A, VLS-EX Series, 6mm x 6mm x 4.5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 47mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4.7A |
| Body dimensions | 6x6x4.5mm |
| Inductance | 6.8µH |
| Type of inductor | wire |