Display: TFT; 5"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 150.9x102.9mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VM800B50A-BK
Tootja: BRIDGETEK
Tootja tootekood: VM800B50A-BK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 5"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 150.9x102.9mm
| Supply voltage | 3.3V DC, 5V DC |
| Interface | SPI |
| Body colour | black |
| Dimensions | 150.9x102.9mm |
| Display resolution | 480x272 |
| Display features | buzzer, smart |
| Screen size | 5" |
| Kind of display | graphical |
| Illumination | LED |
| Contrast | 500:1 |
| Window dimensions (H x W) | 126.7x82.2mm |
| Kind of controller | FT800 |
| Type of display | TFT |