Display: TFT; 3.5"; 320x240; Illumin: LED; Dim: 107.8x91.1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VM800BU35A-PL
Tootja: BRIDGETEK
Tootja tootekood: VM800BU35A-PL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: TFT; 3.5"; 320x240; Illumin: LED; Dim: 107.8x91.1mm
| Supply voltage | 5V DC |
| Interface | USB |
| Body colour | pearl |
| Dimensions | 107.8x91.1mm |
| Display resolution | 320x240 |
| Display features | buzzer, smart |
| Screen size | 3.5" |
| Kind of display | graphical |
| Illumination | LED |
| Contrast | 350:1 |
| Window dimensions (H x W) | 82.9x70.3mm |
| Kind of controller | FT800 |
| Type of display | TFT |