Driver; brush motor controller; 30A; Channels: 2; 20kHz; 5.5÷24V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VNH5019ATR-E
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: VNH5019ATR-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; brush motor controller; 30A; Channels: 2; 20kHz; 5.5÷24V
| Output current | 30A |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 5.5...24V |
| Case | MultiPowerSO30 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Application | automotive industry |
| On-state resistance | 18mΩ |
| Topology | H-bridge |
| Frequency | 20kHz |
| Kind of integrated circuit | brush motor controller |