Optocoupler, Transistor Output, 1 Channel, DIP, 4 Pins, 60 mA, 5 kV, 200 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VO615A-9
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VO615A-9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, Transistor Output, 1 Channel, DIP, 4 Pins, 60 mA, 5 kV, 200 %
| Mounting | THT |
| Case | DIP4 |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 3µs |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 70V |
| Turn-off time | 10µs |
| CTR@If | 200...400% @5mA |
| Conform to the norm | UL |