Optocoupler, 1 Channel, Surface Mount DIP, 4 Pins, 60 mA, 5.3 kV, 160 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VO618A-4X017T
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VO618A-4X017T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, 1 Channel, Surface Mount DIP, 4 Pins, 60 mA, 5.3 kV, 160 %
| Mounting | SMD |
| Case | SMD4 |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 4.2µs |
| Insulation voltage | 5.3kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Turn-off time | 23µs |
| CTR@If | 160...320% @1mA |
| Conform to the norm | UL, VDE |