Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VOF-200C-12
Tootja: BEL
Tootja tootekood: VOF-200C-12
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 16.6A |
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 120...370V DC |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 93% |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | AC/DC, open |
| Conform to the norm | CE |