Power supply: switched-mode
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VOF-275-24
Tootja: BEL
Tootja tootekood: VOF-275-24
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode
| Output current | 6.67A |
| Mounting | PCB |
| Power | 275W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 24V |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 90% |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | AC/DC, open |