Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
VOF-30C-S48
Tootja: BEL
Tootja tootekood: VOF-30C-S48
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 625mA |
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...370V DC |
| Power | 30W |
| Type of power supply | switched-mode |
| Body dimensions | 76.2x50.8x27mm |
| Maximum output current | 0.625A |
| Output voltage | 48V |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | AC/DC, open |