Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VOF-350C-27
Tootja: BEL
Tootja tootekood: VOF-350C-27
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 13A |
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 127...370V DC |
| Power | 351W |
| Type of power supply | switched-mode |
| Maximum output current | 13A |
| Output voltage | 27V |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 93% |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | AC/DC, open |
| Conform to the norm | CE |