Power supply: switched-mode
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
VOF-40C-S12
Tootja: BEL
Tootja tootekood: VOF-40C-S12
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode
| Output current | 3.333A |
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...370V DC |
| Power | 40W |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | IT |
| Maximum output current | 3.33A |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | AC/DC, open |