Optocoupler, Transistor Output, 1 Channel, LSOP, 4 Pins, 60 mA, 5 kV, 100 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VOL618A-3X001T
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VOL618A-3X001T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, Transistor Output, 1 Channel, LSOP, 4 Pins, 60 mA, 5 kV, 100 %
| Mounting | SMD |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 6µs |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Turn-off time | 5.5µs |
| CTR@If | 100...200% @1mA |
| Conform to the norm | UL, VDE |