MOSFET Relay, SPST-NO, 200 mA, SMD, 250 V, 15 ohm, 5.3 kV
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
VOR1121B6T
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VOR1121B6T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele MOSFET Relay, SPST-NO, 200 mA, SMD, 250 V, 15 ohm, 5.3 kV
| Mounting | SMT |
| Case | SMD6 |
| Max. operating current | 200mA |
| Operating temperature | -40...100°C |
| On-state resistance | 12Ω |
| Insulation voltage | 5.3kV |
| Switched voltage | ≤ 250V |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 50mA |