Optocoupler, 1 Channel, SSOP, 4 Pins, 50 mA, 3.75 kV, 100 %
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VOS615A-3T
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VOS615A-3T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, 1 Channel, SSOP, 4 Pins, 50 mA, 3.75 kV, 100 %
| Mounting | SMD |
| Case | SSOP4 |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 4µs |
| Insulation voltage | 3.75kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Turn-off time | 18µs |
| CTR@If | 100...200% @10mA |
| Conform to the norm | UL |