Sensor: photoelectric; photoelectric,liquid level; SPST-NC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VP01-110TB
Tootja: CARLO GAVAZZI
Tootja tootekood: VP01-110TB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; photoelectric,liquid level; SPST-NC
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Output configuration | SPST-NC |
| Kind of sensor | photoelectric |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | diffuse-reflective |
| Switching frequency max | 5Hz |
| Operation modes | DARK-ON, LIGHT-ON |