DC/DC Converter, 1 Output, 12 W, 12 V, 1 A, VR10 Series
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VR10S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: VR10S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC/DC Converter, 1 Output, 12 W, 12 V, 1 A, VR10 Series
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Case | SIP3 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 92...95% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 520kHz |