DC/DC Converter, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A, VR20 Series
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VR20S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: VR20S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC/DC Converter, 1 Output, 24 W, 12 V, 2 A, VR20 Series
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Case | SIP3 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 94...96% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 400kHz |