Through Hole Resistor, 10 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 5%, Axial Leaded, 1.6 kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
VR25000001005JA100
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VR25000001005JA100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Through Hole Resistor, 10 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 5%, Axial Leaded, 1.6 kV
| Mounting | THT |
| Power | 250mW |
| Resistance | 10mΩ |
| Type of resistor | metal glaze |
| Tolerance | ±5% |
| Length | 6.5mm |
| Body dimensions | Ø2.5x6.5mm |
| Diameter | 2.5mm |
| Temperature coefficient | 200ppm/°C |