Fast / Ultrafast Diode, 200 V, 10 A, Dual Common Cathode, 1.17 V, 25 ns, 100 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-10CVH02-M3/I
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-10CVH02-M3/I
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fast / Ultrafast Diode, 200 V, 10 A, Dual Common Cathode, 1.17 V, 25 ns, 100 A
| Mounting | SMD |
| Semiconductor structure | common cathode, double |
| Number of pins | 3 |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Load current | 10A |
| Max. forward voltage | 1.17V |
| Type of diode | rectifying |
| Quantity in package | 4500 |