Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-10CVH02HM3/I
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-10CVH02HM3/I
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | SMD |
| Semiconductor structure | double, common cathode |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Load current | 10A |
| Max. forward voltage | 1.17V |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | rectifying |
| Quantity in package | 4500 |