Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-2ENH02-M3/85A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-2ENH02-M3/85A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | SMD |
| Case | SMP, DO220AA |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Load current | 2A |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 16ns |
| Type of diode | rectifying |
| Quantity in package | 10000 |