Thyristor: stud; 100V; Ifmax: 25A; 16A; Igt: 40mA; TO208AA,TO48; bulk
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-2N683
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-2N683
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud; 100V; Ifmax: 25A; 16A; Igt: 40mA; TO208AA,TO48; bulk
| Mounting | screw |
| Case | TO48, TO208AA |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 100V |
| Max. load current | 25A |
| Gate current | 40mA |
| Load current | 16A |