Stud thyristor; 500V; 16A; 25A; 60mA; Package: bulk; TO208AA,TO48
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-2N689
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-2N689
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stud thyristor; 500V; 16A; 25A; 60mA; Package: bulk; TO208AA,TO48
| Mounting | screw |
| Case | TO208AA, TO48 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 500V |
| Max. load current | 25A |
| Gate current | 40mA |
| Load current | 16A |