Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
VS-30CTH02SHM3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-30CTH02SHM3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | SMD |
| Case | D2PAK, TO263AB |
| Kind of package | tube |
| Semiconductor structure | common cathode, double |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. load current | 30A |
| Features of semiconductor devices | ultrafast switching |
| Max. forward voltage | 1.1V |
| Application | automotive industry |
| Reverse recovery time | 26ns |
| Type of diode | rectifying |
| Quantity in package | 50 |