Tootekood: VS-70HF10
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-70HF10
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Fastening thread
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: stud rectifying; 100V; 1.35V; 70A; cathode stud; DO203AB
Mounting screw type
Case DO203AB, DO5
Kind of package bulk
Semiconductor structure cathode stud
Max. load current 110A
Max. forward impulse current 1kA
Load current 70A
Max. forward voltage 1.35V