Tootekood: VS-8TQ100SHM3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: VS-8TQ100SHM3
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Application
  • Type of diode
  • Quantity in package
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; SMD; 100V; 8A; Ufmax: 0.58V; D2PAK
Mounting SMD
Case D2PAK, TO263AB
Kind of package tube
Semiconductor structure single diode
Max. forward impulse current 850A
Load current 8A
Max. forward voltage 580mV