Coilformer: with pins; Application: E20/10/6-3F3,E20/6-3C90
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WE-3292V
Tootja: WEISSER
Tootja tootekood: WE-3292V
Spetsifikatsioon tootele Coilformer: with pins; Application: E20/10/6-3F3,E20/6-3C90
| Mounting | THT |
| Material | plastic |
| H dimension | 13mm |
| Type of pin configuration | 2x3 |
| Number of terminals | 6 |
| Leads dimensions | Ø0.6x3.5mm |
| Poles number | 1 |
| L dimension | 19.7mm |
| Type of coilformer | with pins |
| X2 dimension | 10mm |
| X1 dimension | 10mm |