Coilformer: with pins; Application: E16/8/5-3C90,E16/8/5-3F3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WE-3611V
Tootja: WEISSER
Tootja tootekood: WE-3611V
Spetsifikatsioon tootele Coilformer: with pins; Application: E16/8/5-3C90,E16/8/5-3F3
| Mounting | THT |
| Material | plastic |
| H dimension | 11mm |
| Type of pin configuration | 2x4 |
| Number of terminals | 8 |
| Leads dimensions | Ø0.5x3.5mm |
| Poles number | 1 |
| L dimension | 18mm |
| Type of coilformer | with pins |
| X2 dimension | 8.9mm |
| X1 dimension | 11.43mm |