Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 30 W, 15 V, 1 A, -15 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WF206
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: WF206
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 30 W, 15 V, 1 A, -15 V
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -25...100°C |
| Body dimensions | 50.8x50.8x10.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Efficiency | 85% |
| Output current 2 | 1A |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |