Transistor: IGBT; 650V; 40A; 125W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WG40N65DFWQ
Tootja: WeEn Semiconductors
Tootja tootekood: WG40N65DFWQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 650V; 40A; 125W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 95ns |
| Power dissipation | 125W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 120A |
| Collector current | 40A |
| Gate charge | 173nC |
| Collector-emitter voltage | 650V |