Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 48÷480VAC; Series: WGA0
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WGA012D25
Tootja: COMUS
Tootja tootekood: WGA012D25
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 48÷480VAC; Series: WGA0
| Max. operating current | 25A |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Application | 3-phase reversible systems |
| Body dimensions | 107x73.2x27mm |
| Switched voltage | 48...480V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 3-phase, reversing |
| Type of relay | solid state |