Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; 1000kg; Mat: cast iron
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHCN 1253 6441
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: WHCN 1253 6441
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; 1000kg; Mat: cast iron
| Operating temperature | -20...110°C |
| Material | cast iron |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 1t |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 125mm |