Wheel; red; Shaft: D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 70mm; Shaft dia: 3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHEEL 70×8MM PAIR RED
Tootja: POLOLU
Tootja tootekood: WHEEL 70×8MM PAIR RED
Spetsifikatsioon tootele Wheel; red; Shaft: D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 70mm; Shaft dia: 3mm
| Mechanical mounting | push-in |
| Colour | red |
| Quantity in package | 2 |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Plating material | rubber |
| Shaft diameter | 3mm |
| Shaft surface | D spring |
| Type of robotics accessories | wheel |
| Wheel width | 8mm |
| Wheel diameter | 70mm |