Wheel; white; Shaft: D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 80mm; W: 10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHEEL 80×10MM PAIR WHITE
Tootja: POLOLU
Tootja tootekood: WHEEL 80×10MM PAIR WHITE
Spetsifikatsioon tootele Wheel; white; Shaft: D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 80mm; W: 10mm
| Mechanical mounting | push-in |
| Colour | white |
| Quantity in package | 2 |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Plating material | rubber |
| Shaft diameter | 3mm |
| Shaft surface | D spring |
| Type of robotics accessories | wheel |
| Wheel width | 10mm |
| Wheel diameter | 80mm |