Wheel; black/white; Shaft: smooth; Pcs: 2; push-in; Ø: 14mm; W: 4.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHEEL PAIR FOR SUB-MICRO PLASTIC PLANETA
Tootja: POLOLU
Tootja tootekood: WHEEL PAIR FOR SUB-MICRO PLASTIC PLANETA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wheel; black/white; Shaft: smooth; Pcs: 2; push-in; Ø: 14mm; W: 4.5mm
| Mechanical mounting | push-in |
| Colour | black/white |
| Quantity in package | 2 |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Plating material | rubber |
| Shaft diameter | 2mm |
| Shaft surface | smooth |
| Type of robotics accessories | wheel |
| Wheel width | 4.5mm |
| Wheel diameter | 14mm |