Wheel; white; Shaft: smooth,D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 80mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHEEL W/INSERTS FOR 3MM AND 4MM SHAFTS
Tootja: POLOLU
Tootja tootekood: WHEEL W/INSERTS FOR 3MM AND 4MM SHAFTS
Spetsifikatsioon tootele Wheel; white; Shaft: smooth,D spring; Pcs: 2; push-in; Ø: 80mm
| Mechanical mounting | push-in |
| Colour | white |
| Application | shaft 3mm, 4mm |
| Quantity in package | 2 |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Plating material | silicone |
| Shaft surface | D spring, smooth |
| Type of robotics accessories | wheel |
| Wheel width | 10mm |
| Wheel diameter | 80mm |