Pallet roller; Ø: 80mm; W: 70mm; 500kg; Mat: polyurethane; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WHPU 807020
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: WHPU 807020
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pallet roller; Ø: 80mm; W: 70mm; 500kg; Mat: polyurethane; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | polyurethane |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | pallet roller |
| Force kg | 500kg |
| Wheel width | 70mm |
| Wheel diameter | 80mm |