Wireless dimmer; FOX; IP20; 85÷265VAC; flush mount; 0÷45°C; 2.4GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WI-DIM1S1-P
Tootja: F&F
Tootja tootekood: WI-DIM1S1-P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wireless dimmer; FOX; IP20; 85÷265VAC; flush mount; 0÷45°C; 2.4GHz
| Mounting | flush mount |
| Supply voltage | 85...265V AC |
| Operating temperature | 0...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 1.6W |
| Additional functions | over-temperature shutoff |
| Control | wireless |
| Connection | screw terminals |