Wireless cutout power switch; FOX; wall mount; 165÷265VAC; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WI-R1S1-H
Tootja: F&F
Tootja tootekood: WI-R1S1-H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wireless cutout power switch; FOX; wall mount; 165÷265VAC; IP65
| Mounting | wall mount |
| IP rating | IP65 |
| Number of channels | 1 |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 2W |
| Additional functions | over-temperature shutoff |
| Output | relay |
| Number of outputs | 1 |
| Connection | screw terminals |
| Contact current max. | 16A |