RGBW controller; FOX; IP20; 9÷30VDC; flush mount; 0÷45°C; 2.4GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WI-RGBW-P
Tootja: F&F
Tootja tootekood: WI-RGBW-P
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RGBW controller; FOX; IP20; 9÷30VDC; flush mount; 0÷45°C; 2.4GHz
| Mounting | flush mount |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | 0...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of channels | 4 |
| Application | intelligent house |
| Maximum current | 4A |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 1.5W |
| Additional functions | over-temperature shutoff |
| Connection | screw terminals |