Gate controller; FOX; IP65; 9÷30VDC; wall mount; -20÷55°C; 2.4GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WI-TO2S2-G
Tootja: F&F
Tootja tootekood: WI-TO2S2-G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Gate controller; FOX; IP65; 9÷30VDC; wall mount; -20÷55°C; 2.4GHz
| Mounting | wall mount |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Number of channels | 2 |
| Colour | grey |
| Application | intelligent house |
| Maximum current | 20mA |
| Frequency | 2.4GHz |
| Power consumption | 1.5W |