Antenna; WiFi; 5dBi; Mounting: twist-on,vertical,angular; 50Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WIFI-ANT-SV02
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: WIFI-ANT-SV02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; WiFi; 5dBi; Mounting: twist-on,vertical,angular; 50Ω
| Mounting | angular, twist-on, vertical |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of connector | male, SMA |
| Length | 200mm |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 2.4...2.5GHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Antenna gain | 5dBi |