Antenna; WiFi; 5dBi; linear; Mounting: push-in; 50Ω; 2400÷2483,5MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WIFI-ANT410-1
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: WIFI-ANT410-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; WiFi; 5dBi; linear; Mounting: push-in; 50Ω; 2400÷2483,5MHz
| Mounting | push-in |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of connector | I-PEX (u.FL) |
| Polarisation | linear |
| Length | 190mm |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 100mm |
| Diameter | 12.7mm |
| Frequency | 2.4...2.4835GHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Antenna gain | 5dBi |
| Kind of wire | RG178 |