Antenna; WiFi; 7dBi; linear; Mounting: twist-on,vertical,angular
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WIFI-ANT415
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: WIFI-ANT415
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; WiFi; 7dBi; linear; Mounting: twist-on,vertical,angular
| Mounting | angular, twist-on, vertical |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of connector | male, RP-SMA |
| Polarisation | linear |
| Length | 254mm |
| Impedance | 50Ω |
| Diameter | 13mm |
| Frequency | 2.4...2.4835GHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Antenna gain | 7dBi |