Antenna; WiFi; 5dBi; linear; Mounting: twist-on; 50Ω; male,SMA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WIFI-ANT913
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: WIFI-ANT913
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; WiFi; 5dBi; linear; Mounting: twist-on; 50Ω; male,SMA
| Mounting | twist-on |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of connector | male, SMA |
| Polarisation | linear |
| Impedance | 50Ω |
| Diameter | 17.6mm |
| Frequency | 2.4...2.4835GHz |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Antenna gain | 5dBi |