LED lamp; sensors; IP20; 24VDC; -20÷60°C; M12,screw terminal x4
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WIL-BM-SK-M12
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: WIL-BM-SK-M12-3.0U
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; sensors; IP20; 24VDC; -20÷60°C; M12,screw terminal x4
| Mounting | assembly hole |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Kind of connector | M12, screw terminal x4 |
| Application | sensors |
| Cable length | 3m |
| Electrical connection | wires |
| Type of cabinets accessory | LED lamp |