Antenna; CB; 0.45m; 1dBi; 50W; magnet; Len: 4m; UHF; Base dia: 90mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
WINNIPEG
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: WINNIPEG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; 0.45m; 1dBi; 50W; magnet; Len: 4m; UHF; Base dia: 90mm
| Power | 50W |
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 4m |
| Antenna gain | 1dBi |
| Base diameter | 90mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 450mm |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |