Heat transfer pad: silicone; TO3; 0.45K/W; L: 42mm; W: 29mm; D: 0.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
WK 3
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: WK 3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heat transfer pad: silicone; TO3; 0.45K/W; L: 42mm; W: 29mm; D: 0.2mm
| Operating temperature | -60...180°C |
| Version | one-sided adhesive |
| Application | TO3 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 29mm |
| Thermal resistance | 0.45K/W |
| Length | 42mm |
| Type of heat transfer pad | silicone |
| Thickness | 200µm |
| Thermal conductivity | 920mW/mK |
| Panel cutout diameter | 3.1mm |
| Dielectric strength | 6.5kV |