Heat transfer pad: silicone; TO3158; 0.45K/W; L: 24mm; W: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
WK 3158
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: WK 3158
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heat transfer pad: silicone; TO3158; 0.45K/W; L: 24mm; W: 20mm
| Operating temperature | -60...180°C |
| Version | one-sided adhesive |
| Application | TO3158 |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Width | 20mm |
| Thermal resistance | 0.45K/W |
| Length | 24mm |
| Type of heat transfer pad | silicone |
| Thickness | 200µm |
| Thermal conductivity | 920mW/mK |
| Dielectric strength | 6.5kV |